چشم انداز

چشم‌ انداز، امید و آرزویی است که تلاش تمام پرسنل شرکت برای تحقق آن، در تلاشند. سند چشم‌ انداز یک برنامه‌ی استراتژیک برای کسب‌وکار و ابزاری برای برقراری ارتباطات داخلی بین اعضای تیم است که در نهایت سبب همسو ساختن تلاش ها و الهام گرفتن برای رسیدن به اهداف موردنظر شرکت می‌شود. سند چشم‌ انداز شرکت کـارا فلـز ایـرانیـان کاملاً پویا است و دائماً با توجه به مسائل روز تغییر می‌کند که نشان دهنده‌ی اهمیت آینده در ساخت و تولید محصولات شرکت است . 

در راستای حمایت از متخصصین و کسب درآمد امن برای خانواده ایرانی ، یکی از اهداف مهم شرکت در نوسازی دستگاه های خودپرداز و  بخش‌های مختلف کارخانه و بخش های مختلف شرکت به کار گماردن متخصصین ایرانی است .

ایرانی همواره شایسته بهترین‌ها است و تمامی اهداف، مأموریت‌ و چشم‌انداز شرکت بر پایه این اصل مهم و ارج نهادن به مردم عزیز کشورمان بنا نهاده شده است . توجه ویژه ما در شرکت کارا فلز ایرانیان به حقوق مصرف‌ کننده ، حذف واسطه‌ها بوده که منتج به کاهش چشم گیر قیمت تمام‌ شده دستگاه‌های خودپرداز شده و همچنین مهیا کردن زیر ساخت برای نصب دستگاه‌ خودپرداز در تمامی نقاط کشور است.

تمرکز اصلی بخش‌های مختلف شرکت بر روی موفقیت شرکت است، که تنها در رساندن محصولات باکیفیت به مشتریان و ارائه خدمات مناسب محقق می گردد .

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت کارا فلز ایرانیان است . استفاده از مطالب این وبسایت تنها با ذکر منبع مجاز است .

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟