مأموریت

مهم‌ترین هدف و مأموریت اصلی تبیین شده برای شرکت ارائه خدمات پس از فروش و محصولات باکیفیت به افراد متقاضی است. تمامی اهداف شرکت بر پایه‌ی ارتقا کیفیت و خدمات استوار هستند نه سوددهی بیشتر.

اهداف تبیین شده شرکت :

ارائه مشاوره به خریداران توسط افراد متخصص

ارتقا کیفیت دستگاه‌های خودپرداز داخلی

بازسازی با محصولات باکیفیت

حمایت از مصرف‌کننده و تلاش برای فروش با حداقل قیمت

ارائه خدمات پس از فروش

مشاوره و پشتیبانی

 

وظیفه اصلی شرکت

شرکت کارا فلز ایرانیان در ابتدا تنها در زمینه پشتیبانی و فروش دستگاه‌های خودپرداز فعالیت داشت اما باگذشت زمان و طبق بررسی‌های انجام‌شده نیاز به تهیه و توزیع دستگاه‌های خودپرداز باکیفیت‌تر احساس شد درنتیجه حیطه فعالیت شرکت تغییر کرده و به سمت تهیه دستگاه‌های خودپرداز از کشورهای اروپائی رفت. درست است که پیش از این شرکت دستگاه‌های خودپرداز بازار داخلی را عرضه می‌ کرد اما به دلیل کیفیت پایینی که داشتند پس از مدت کوتاهی خراب‌شده و نتوانسته بودند رضایت مشتریان را به سمت خود جلب کنند. بنابراین هدف اصلی شرکت بر مبنای بازسازی دستگاه‌های خودپرداز باکیفیت تبیین شد. دستگاه‌های خودپرداز از قسمت و اجزای مختلفی تشکیل می‌شوند که تمامی بخش‌ها در شرکت کارا فلز ایرانیان از بهترین قطعات  و توسط افراد متخصص در هر حوزه جایگزین می‌شود، پس از بازسازی هر قسمت بررسی‌های فنی موردنیاز انجام‌شده و تمامی استانداردها در بازسازی رعایت می‌شوند. به همین دلیل است که دستگاه‌های خودپرداز بازسازی شده شرکت کارا فلز ایرانیان کیفیت بالاتری دارند.

در فرایند عرضه نیز تمام سعی شرکت بر حذف واسطه‌ها و ارائه خدمات به مشتریان اصلی است، به همین دلیل است که دستگاه‌های خودپرداز بازسازی شده توسط شرکت در مقایسه با نمونه‌های بازار داخلی قیمت به‌مراتب کمتری دارند، هرچند در سال‌های اخیر رشد تورم و افزایش قیمت دلار شرایط تامین  را بسیار سخت‌تر از گذشته کرده است اما همچنان تضمین کیفیت و ارائه  محصول با حداقل قیمت اولویت اصلی شکرت کارا فلز ایرانیان است.

شرکت کارا فلز ایرانیان تنها شرکت ایرانی است که اقدام به تامین و بازسازی دستگاه‌های خودپرداز در کشور ترکیه کرده و به همین سبب به دلیل خرید قطعات اولیه و کوتاه کردن دست واسطه‌ها در خرید و فروش قیمت تمام‌شده دستگاه خودپرداز به ‌مراتب کمتر است.

هدف از تامین و بازسازی دستگاه خودپرداز

برخلاف بانک‌ها دستگاه‌های خودپرداز به‌ طور 24 ساعته فعال هستند، و این امکان را فراهم میکنند تا فرد در هر ساعت از شبانه‌روز تا سقف معین از حساب اش پول و خدمات دیگر دریافت کند.

دستگاه‌های خودپرداز برخلاف باجه‌های بانک در اغلب نقاط قابل‌دسترسی هستند و شما می‌توانید در هر نقطه‌ای فعالیت‌های بانکی مورد نیازتان را انجام دهید.

دستگاه‌های خودپرداز باعث کاهش تعداد مشتریان بانک و درنتیجه کاهش فشار بر روی کارکنان بانک شده‌اند.

دستگاه‌های  خودپرداز سبب شده است تا افراد کمتر پول نقد همراه خودشان حمل کنند و سبب کاهش میزان دزدی شده است.

در ابتدا تنها هدف از جانمائی دستگاه‌های خودپرداز تأمین نیاز پولی بود اما باگذشت زمان دستگاه‌های خودپرداز می‌توانند 90 درصد از امور بانکی سنتی را انجام دهند.

در فرایند بازسازی دستگاه‌های خودپرداز تمامی جوانب در نظر گرفته می‌شود به همین دلیل محصول نهایی کاملاً دقیق و بدون هیچ‌گونه‌ای خطایی است ، تمامی دستگاه‌های خودپرداز بازسازی شده  شرکت کارا فلز ایرانیان دارای بالاترین کیفیت و کمترین قیمت هستند. تمامی شرکتهای همکار و یا افرادی که به ‌نوعی در امر فروش دستگاه خودپرداز  دخیل هستند می‌توانند مستقیم و بدون واسطه برای خرید دستگاه خودپرداز از شرکت کارا فلز ایرانیان اقدام کنند.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت کارا فلز ایرانیان است . استفاده از مطالب این وبسایت تنها با ذکر منبع مجاز است .

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟