درباره شرکت کارا فلز ایرانیان

شرکت کارا فلز ایرانیان با مدیریت هومن قنبری در سال 1386 تأسیس گردید. هومن قنبری از جمله اولین افراد در ایران است که از سال 1376 در زمینه نصب و آماده سازی سایت دستگاه خودپرداز با شرکت‌های بنامی چون شرکت ایران ارقام ، خدمات انفورماتیک ایران و شرکت ایران نارا که در این صنعت خوش نام میباشند همکاری داشته و با بانک‌های مطرح کشور نیز دارای سابقه همکاری میباشد . نتیجه این همکاری آماده سازی سایت و جانمائی حدود 18000 دستگاه در کل کشور است . در ابتدای تاسیس شرکت تنها در حوزه‌ی  تامین ، فروش و پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز از داخل کشور فعال بود تا اینکه در سال 1385 کارخانه‌ای در جهت توسعه فعالیتهای شرکت و به منظور تامین و نوسازی  (Refurbished) دستگاه‌های استوک از کشورهای اروپائی، تجهیر و مورد بهره برداری قرار گرفت و با پشتوانه فنی و همت جوانان متخصص شرکت، دستگاه‌ها بازسازی و با سیستم بانکی کشور تطبیق، آماده خدمت و روانه بازار شد .

شـرکت با توجه به اهداف تبیـن شـده در سند توسعه ای خود که دستیابی به بـازارهای جهـانی و حذف دلالان در این صنعت بود و به منظور احترام به ارزش والای مشتریان خود، در نهایت با پشتکار و تلاش در سال 1393 موفق به ثبت شـرکت و کارخانه‌ای در کشور ترکـیه گردید . شایان ذکر است ثبت شرکت و تاسیس کارخـانه در کشور ترکـیه با توجه به شرایط فعلی کشور موقعیت استراتـژیک و کلیدی را برای  شرکت به ارمغان آورد که میتوان به ارتباط مستقیم و بی واسطه با برندهای معتبر و تولید کنندگان اصلی قطعات و لوازم مصرفی در این صنعت اشاره نمود .

عـلاوه بر کیفیت بالای دستگاه‌های خودپرداز ، تـلاش مدیریت و تمامی پـرسنل رساندن محصول باکیفیت و با قیمت مـناسب به مصرف‌کننده بود و در این راه سختـی‌ها و مشکلات زیادی را متحمل شـدیم. اما درنهـایت اولین شـرکت در بازار ایران بودیم که دستگاه‌های خودپرداز را با قیمت 16 میلیون تومان عرضه می کردیم درحالی‌که در همان زمان دستگاه‌های خودپرداز در بازار به قیمت  40 میلیون تومان معامله میشد . هر چند در سال‌های اخیر قیمت دلار افزایش زیادی پیدا کرده است و تامین دستگاه خـودپرداز بسیار سخت‌تر از گـذشته شـده  اما تمام تلاش ما در شرکت کارا فلز ایرانیان عرضه محصولات با حداقل قیمت به مشتریان است.